1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. The Witcher’ın Spin-off Dizisi Geliyor

The Witcher’ın Spin-off Dizisi Geliyor

The Witcher Spin Off

Netflix, The Witcher’ın altı bölümlük spin-off dizisi The Witcher: Blood Origin’i duyurdu.

Netflix’in bugüne kadar çektiği en büyük bütçeli orijinal dizilerinden biri olan The Witcher, geçtiğimiz yılın sonunda izleyici ile buluştu. Andrzej Sapkowski‘nin, aynı adlı video oyunu serisine de kaynaklık eden roman serisinden uyarlanan The Witcher, geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Doğaüstü güçlere sahip bir yaratık avcısı olan Rivialı Geralt’ın maceralarını anlatan The Witcher, Netflix’in bugüne kadar en çok izlenen dizilerinden biri oldu.

Daha ilk sezonu yayınlanmadan 2. sezon onayını alan dizinin yeni sezonu için bekleyiş sürerken, Netflix’ten sürpriz bir açıklama geldi. Netflix, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla, “The Witcher: Blood Origin” adını taşıyan bir spin-off dizisi çekileceğini duyurdu. Altı bölümden oluşacak dizi, live-action olacak. Diziyi, The Witcher sorumlusu olan Lauren Schmidt Hissrich ve Declan De Barra hazırlayacak.

Henüz hazırlık sürecinin ilk aşamalarında olduğu için dizi hakkında bilinenler kısıtlı olsa da Netflix dizinin konusuna dair ilk detayları paylaştı. Rivialı Geralt’ın maceralarına odaklanan ana dizinin 1200 yıl öncesinde geçen spin-off dizisi, ilk Witcher’a odaklanacak.

The Witcher: Blood Origin’in prodüksiyonuna ne zaman başlanacağı ve dizinin ne zaman ekranlara geleceği belirsizliğini koruyor. Öte yandan The Witcher’ın yayın tarihi de henüz netlik kazanmadı. (FilmLoverss)

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap