1. Ana Sayfa
 2. Gündem
 3. Netflix Mayıs 2020 Takvimi
Trendlerdeki Yazı

Netflix Mayıs 2020 Takvimi

Netflix Türkiye mayıs ayı programında The Eddy, Hollywood, Space Force gibi yeni dizilerden, All Day and a Night gibi filmlere dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.

Netflix Mayis 2020 Takvimi

Netflix Türkiye mayıs ayı programında The Eddy, Hollywood, Space Force gibi yeni dizilerden, All Day and a Night gibi filmlere dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.

FilmLoverss haberine göre, Netflix orijinal yapımlarıyla beraber, Medyatik Davalar ve Eğlenceli Tarih Dersleri gibi birbirinden farklı konulara sahip belgeseller de mayıs ayında Netflix’teki yerini alacak.

İşte takvim:

Diziler/Tv Şovları

15. Hollywood / 1 Mayıs

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

14. Into The Night / 1 Mayıs

Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşırlar.

13. Workin’ Moms: 4. Sezon / 6 Mayıs

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında, değişim rüzgârları esmeye başlar.

12. The Eddy / 8 Mayıs

Günümüz Parisi’nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

11. Dead To Me: 2. Sezon / 8 Mayıs

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

10. Valeria / 8 Mayıs

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

9. Restaurants On The Edge: 2. Sezon / 8 Mayıs

Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

8. White Lines / 15 Mayıs

Manchesterlı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider.

7. Space Force / 29 Mayıs

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer.

6. Snowpiercer / Mayıs Ayında

Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.

5. Blood & Water / Çok Yakında

16 yaşında bir kız, 17 yıl önce kaçırılan ablası olduğunu düşündüğü bir kızla aynı liseye nakledilmeyi başarır.

Netflix Orijinal Filmleri

4. All Day and a Night / 1 Mayıs

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

3. Seni Seviyorum Aptal – Te quiero, imbécil / 15 Mayıs

Aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki bir adamın tüm hayatı altüst olur.

Netflix Orijinal Belgeselleri

2. Medyatik Davalar / 11 Mayıs

Medyatik Davalar, tarihin en dramatik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları nasıl etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.

1. Eğlenceli Tarih Dersleri / 22 Mayıs

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşüyor.

Lisanslı İçerikler

 • Psycho / 1 Mayıs
 • Modern Family / 1 Mayıs
 • Angry Birds Movie / 1 Mayıs
 • Ocean’s Eleven / 1 Mayıs
 • Ocean’s Thirteen / 1 Mayıs
 • The Manchurian Candidate / 1 Mayıs
 • Kadın İşi Banka Soygunu / 1 Mayıs
 • Yok Artık 2 / 1 Mayıs
 • Mamma Mia! Here We Go Again / 7 Mayıs
 • Spider-Man: Homecoming / 7 Mayıs
 • Evim Sensin / 15 Mayıs
 • Ayı Teddy / 22 Mayıs
 • Casino / 22 Mayıs
 • Overlord Operasyonu / 26 Mayıs
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Düşünümsel, okuruyla konuşan, paylaştıkça çoğalan, nev-i şahsına münhasır içerik platformu…

Yorum Yap