1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Bu Yaz Döneminin Merak Uyandıran Yeni Dizileri

Bu Yaz Döneminin Merak Uyandıran Yeni Dizileri

2020 Yazında yayınlanacak yeni dizileri mercek altına aldık.

2020 Yazında Yayinlanacak Yeni Diziler

Salgın nedeniyle dünyada birçok film ve televizyon yapımı ertelendi. Ancak hali hazırda daha önceden çekilmiş ve yayınlanmayı bekleyen birçok yapım var. Şu sıralar izleyecek bir şey bulmakta zorlanıyorsanız, bu dizilerden biri yeni favoriniz olabilir. İşte karşınızda o yapımlar.

I Know This Much is True

HBO’nun yeni aile dramı dizisi I Know This Much is True, son zamanların en merakla beklenen yapımlarından biri. Ünlü aktör Mark Ruffalo’nun başrolünde yer aldığı yapım, fragmanıyla şimdiden dikkat çekmeyi başarıyor. İkiz kardeşler Dominick ve Thomas Birdsey’in hayatlarına odaklanacak olan dizi 10 Mayıs’ta yayınlanacak.

The Great

Rusya İmparatoru Peter’in karısı Catherine The Great’i anlatan Hulu’nun yeni komedi dizisi The Greath, gerçek bir hikayeyi kara mizah olarak gözler önüne seriyor. Başrollerinde Nicholas Hoult ve  Elle Fanning’in yer aldığı yapım, 15 Mayıs’ta ilk bölümüyle aramızda olacak.

Space Force

Netflix’in yeni komedi yapımlarından biri olan Space Force, ikonik komedi dizisi The Office’in yaratıcısı Greg Daniels’in önderliğinde ekranlara gelmeyi hazırlanıyor. Amerika’nın tekrardan uzaya gitme çalışmalarını mizahi bir yönle anlatacak olan dizinin başrolünde Steve Carrell gibi usta bir isim yer alıyor. Dizi 29 Mayıs’ta Netflix’de yayınlanacak.

Perry Mason

HBO’nun yeni polisiye dizilerinden biri olan Perry Mason, bizleri 1930’ların Los Angeles’ına götürüyor. Başrolünde Matthew Rhys’in yer aldığı dizi 21 Haziran’da yayınlanacak.

Önerilen Yazı
Edebiyat, Kolonyalizm ve Postkolonyalizm

Lovecraft Country

Matt Ruff’ın aynı adlı romanından uyarlanan Lovecraft Country, 1950’lerin Amerika’sında yaşanan bir dizi garip olayı odak noktasına taşıyor. Dönemin ırkçılık ve toplumsal olaylarını da gözler önüne seren dizi, fantastik olaylarıyla da şimdiden merak uyandırmış durumda. Yapımcılığını Jordan Peele ve J.J.Abrams’ın üstlendiği dizi Ağustos 2020’de HBO ekranlarında olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap