1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. 2020’nin Şimdiye Kadar Yayınlanan En İyi Dizileri

2020’nin Şimdiye Kadar Yayınlanan En İyi Dizileri

2020’nin şimdiye kadar yayınlanan en iyi dizilerini bir araya getirdik.

2020 En İyi Diziler

Evimizde sıkça zaman geçirdiğimiz bu dönemde, odaklanacak bir şeyler bulmak oldukça zor olabiliyor. Ancak, bir oturuşta izleyip bitirebileceğiniz diziler zamanınızı daha çekilir kılabilir. İşte karşınızda 2020’nin şimdiye kadar yayınlanan en iyi dizileri.

The Outsider

HBO’nun yeni gizem-polisiye dizilerinden The Outsider, bu yılın gizli kalmış elmaslarından biri. Ünlü yazar Stephan King’in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, kafanızda birçok soru işareti bırakacak.

Normal People

İrlandalı yazar Sally Rooney’ın çok satan romanı “Normal People”dan uyarlanan dizi, BBC ve Hulu ortak yapımı olarak karşımızda yer alıyor. 29 Nisan’da ilk bölümü yayınlanan diziyi yakalamak için çok geç değil.

Gangs of London

Londra’daki suç örgütlerinin arasındaki rekabeti konu alan Gangs of London, son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri. Sky Atlantic’in üstlendiği dizi ilk yayınını 23 Nisan’da gerçekleştirdi.

High Fidelity

Nick Hornby’nin aynı adlı romanından uyarlanan ve 2000 yılında John Cusack’ın başrolünü üstlendiği filmle aramızda olan High Fidelity, bu sefer farklı bir versiyonuyla aramıza dönüyor. Başrolünü Zoe Kravitz’in üstlendiği dizi, 14 Şubat’ta yayınlandı.

The Eddy

Whiplash ve La La Land’ın ünlü yönetmeni Damien Chazelle’in ilk dizisi olan The Eddy, Fransa’daki  caz kültürünü bizlerle buluşturuyor. 8 Mayıs’ta yayınlanan dizi izlediğiniz andan itibaren müzik dünyanızı genişletecek.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Yorum Yap